Transport krajowy

Obecnie transport krajowy jest jedną z najprężniej rozwijających się branż. W związku z tym, podczas wyboru rzetelnej i odpowiedzialnej firmy, należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji.

Doświadczeni kierowcy

Zespół odpowiedzialny za transport krajowy tworzą doświadczeni kierowcy, który zostali doskonale przeszkoleni do przewozu towarów każdego typu – w tym także materiałów niebezpiecznych. W codziennej pracy stawiają nacisk na solidność oraz terminowość, z poszanowaniem własnego zdrowia i zasad panujących na drodze. Kierowcy obecni są podczas załadunku, zabezpieczając go przed uszkodzeniem, a także przy rozładunku, dbając o odpowiednie ułożenie i spaletyzowanie produktów.

Szeroki zakres realizowanych ładunków

Realizowane zamówienia dotyczą szerokiego spektrum towarów: całopojazdowych, ekspresowych, częściowych, drobnicowych oraz posiadających zwiększoną przestrzeń ładunkową (gabaryty). Obecnie coraz ważniejszy i cieszący się większą popularnością okazuje się transport krajowy materiałów niebezpiecznych (ADR), na które należy posiadać specjalne zezwolenia.

Prężnie działający dział spedycji

Oprócz realizowania usług transportowych na terenie kraju liczy się również sprawna spedycją. Dzięki temu można jeszcze bardziej przyspieszyć cały proces i zapewnić sobie jak najlepsze warunki współpracy. Do tego dołączyć należy dostęp do szerokiej floty nowoczesnych pojazdów o dużych możliwościach załadunkowych. Dodatkowa usługa spedycji zapewni sprawną i terminową realizację powierzonych zadań.

Gwarancja bezpiecznego przewozu towarów

Najważniejsze w transporcie krajowym jest jednak bezpieczeństwo – zarówno przewożonych towarów, jak i kierowców. Stąd też warto postawić na gwarancję uzyskania ubezpieczenia na towar (poszerzonego o przewóz sprzętu komputerowego, AGD oraz RTV) a także zwrócić uwagę na organizację zlecenia, kontakt z firmą i doświadczenie kierowców.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy usługi logistyczne bezpośrednio do jego potrzeb. Do Państwa dyspozycji dostępni jesteśmy 24 godziny na dobę. Kierujemy się dobrem klientów, którzy w naszych działaniach stawiani są zawsze na pierwszym miejscu.